Zwiększenie wydajności biznesu dzięki wiodącej na rynku technologii w zakresie kadr i płac

Skalowalny i zintegrowany proces kadrowo-płacowy pomaga zmniejszać koszty i zwiększać produktywność

Przepisy dotyczące płac są bardzo złożone, a przy tak często zmieniających się zasadach, naliczanie wynagrodzeń we własnym zakresie jest często kosztowne i nieefektywne. Zatrudnienie pracowników w regionie stawia wyzwania, które wymagają specjalistycznej wiedzy w zakresie kadr i specjalnych procedur w obszarze europejskim. 

Poland RFP button

Nasz profesjonalny zespół, mający globalny ogląd i lokalne doświadczenie, oferuje elastyczny sposób zarządzania wymogami w zakresie kadr i płac, dostosowany do najwyższych standardów jakości na rynku.

 • 55,000+

  list płac przetworzonych każdego miesiąca w regionie Europy Środkowo-Wschodniej
 • 200+

  specjalistów gotowych wspierać rozwój Państwa firmy
 • 16

  krajów i terytoriów objętych usługami w tym regionie

Oferowane przez nas usługi

 • Przetwarzanie list płac i sprawozdawczość za pomocą PayWorld
 • Integracja kadr i płac (system HRMS / HRIS z oprogramowaniem płacowym poprzez PayMap)
 • Integracja płac i księgowości (oprogramowanie płacowe z ERP)
 • Audyt kadrowo-płacowy
 • Doradztwo HR i pomoc w sporządzaniu dokumentów dotyczących zasobów ludzkich, w tym polityk wewnętrznych, podręcznika pracownika, układu zbiorowego pracy itp.

Nasze zobowiązanie wobec Państwa

Zlecenie na zewnątrz procesów HR i płac może zwiększyć dokładność, skuteczność i bezpieczeństwo. Biorąc pod uwagę różne przepisy i regulacje w każdej jurysdykcji, zarządzanie tymi procesami globalnie może być bardzo wymagające.

 • Wiodąca na rynku technologia naliczania płac
 • Unikanie opóźnień, kar i błędów
 • Wypłata wynagrodzenia dla pracowników terminowo i dokładnie
 • Pełen wachlarz umiejętności i jeden punkt kontaktowy

Wiodąca na rynku technologia naliczania płac

Wraz z wykorzystaniem wiodącej na rynku technologii naliczania płac, Państwa wewnętrzny zespół kadrowo-płacowy lepiej zrozumie wpływ przychodów oraz będzie miał wgląd do pulpitów nawigacyjnych aktualizowanych w czasie bieżącym.

Dzięki platformie zarządzania płacami Mazars PayWorld, zasilanej przez Payzaar, oferujemy Państwu najnowocześniejsze innowacje technologiczne, które pomogą zoptymalizować Państwa operacje płacowe:

ads1
 • Wzmocnienie kontroli operacyjnych poprzez pulpity nawigacyjne dopasowane do płac i kosztów pracy
 • Konsolidacja analiz danych płacowych
 • Uproszczenie integracji z zewnętrznymi systemami kadrowymi i finansowymi
 • Bezpieczna wymiana i przechowywanie informacji‎

PayMap jest naszym wewnętrznym systemem integracyjnym, łączącym HRMS z naszym oprogramowaniem płacowym, pozwalającym na automatyzację przepływu danych z kadr do płac oraz cyfryzację ich zatwierdzeń i rozmów. 

 Unikanie opóźnień, kar i błędów

ads2

Wraz z doświadczonym zespołem specjalistów kadrowo-płacowych jesteśmy w stanie wspierać klientów w dowolnym miejscu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Ciągle rozwijamy ofertę w zakresie kadr i płac, inwestując w szkolenia w zakresie przepisów prawa pracy i dalszy rozwój naszych pracowników. Oznacza to, że kompleksowe usługi dla Państwa będzie świadczył doskonale wyszkolony i zmotywowany zespół.‎

Wypłata wynagrodzenia dla pracowników terminowo i dokładnie

ads3

Zdajemy sobie sprawę, że współcześni pracownicy mają liczne potrzeby w zakresie HR, ale przede wszystkim chcą mieć pewność, że ich wynagrodzenie będzie wypłacane terminowo i dokładnie.

W Mazars nasze usługi kadrowo-płacowe zostały opracowane z myślą o spełnieniu oczekiwań firm, które szukają spójnej i rzetelnej obsługi, zapewniającej także skalowalność i elastyczność. Wykorzystując najnowsze technologie i platformy, zapewniamy sprawne i zautomatyzowane procesy kadrowo-płacowe. 

Pełen wachlarz umiejętności i jeden punkt kontaktowy

ads4

Wybierając Mazars, będą mieli Państwo do dyspozycji jeden punkt kontaktowy - osobę, która płynnie współpracuje z międzynarodowym zespołem ekspertów w celu zapewnienia wyników dopasowanych do Państwa specyfiki. Zarząd regionalny, złożony z doskonałych specjalistów, gwarantuje najlepszą możliwą pracę naszych ekspertów zgodnie z potrzebami Państwa firmy.

Nasze doświadczone zespoły regionalne wspierają klientów w zakresie krajowych i międzynarodowych usług kadrowo-płacowych. W sposób kompleksowy, na bieżąco śledzimy przepisy dotyczące pracy i zatrudnienia, żeby móc zagwarantować, że Państwa firma dobrze rozumie i dba o swoich pracowników.

‎‎W ciągu ostatnich dwóch lat udało nam się przenieść sześć naszych europejskich biur płac, z których każde znajduje się w innym kraju, do Mazars w celu przetwarzania płac. Każdy z lokalnych zespołów płacowych był niezwykle pomocny w przejściu na ich system, a następnie zapewniał wsparcie na najwyższym poziomie, kiedy tego potrzebowaliśmy. Wierzę, że unikalną wartością wynikającą z tej współpracy są wskazówki, które otrzymujemy, gdy chodzi o bardziej złożone kwestie związane z płacami, dotyczące lokalnych kwestii zgodności w każdym kraju. Specjaliści Mazars poświęcają czas na niezbędne wyjaśnienia, a następnie wspierają, a w niektórych przypadkach zajmują się całościowo tym, co jest niezbędne do wykonania danego zadania - dyrektor wyższego szczebla ds. płac, spółka detaliczna specjalizująca się w dobrach luksusowych.

Chcę rozwijać mój biznes!

For the English version of this page, please click here.